MENU
NA SKLADE

Náhrdelník srdce z bieleho zlata s ametystom

  • Náhrdelník srdce z bieleho zlata s ametystom
  • Náhrdelník srdce z bieleho zlata s ametystom
  • Náhrdelník srdce z bieleho zlata s ametystom
  • XMAS Package

Na jemnej retiazke dlhej 38 cm z bieleho 14k zlata je za dve očká napevno uchytený fialový ametyst v tvare srdiečka. Tento náhrdelník sa skvele hodí ako romantický darček z lásky. Pozrite si aj ďalšie srdiečkové šperky z tejto série a vytvorte si vlastnú súpravu! 

Náhrdelník vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v Prahe a dodávame ho v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Ak požadujete inú dĺžku alebo typ retiazky, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Šperk vám doručíme zadarmo v elegantnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

330.43 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0730072
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Ametyst fialový
Pôvod prírodný
Výbrus srdce
Šírka 5.0 mm
Výška 5.0 mm
Váha 0.400 ct
Délka 380.00 mm
Váha 1.30 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.