MENU

Náhrdelník srdiečko z bieleho zlata s ametystom

  • Náhrdelník srdiečko z bieleho zlata s ametystom
  • Náhrdelník srdiečko z bieleho zlata s ametystom
  • Náhrdelník srdiečko z bieleho zlata s ametystom
  • XMAS Package

Na jemnej retiazke typu rolo z bieleho 14 kt zlata je za jedno očko voľne zavesený prívesok s fialovým ametystom v tvare srdca. Tento náhrdelník sa skvele hodí ako romantický darček z lásky, napríklad k výročiu alebo k Valentínovi.

Náhrdelník vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v Prahe a dodávame ho v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak).  Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

330.43 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0730062
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Ametyst fialový
Brus srdce
Šírka 5.0 mm
Výška 5.0 mm
Váha 0.400 ct
Délka 380.00 mm
Váha 1.4 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.