MENU
NA SKLADE

Náhrdelník z bieleho 14kt zlata s čiernym briliantom

  • Náhrdelník z bieleho 14kt zlata s čiernym briliantom
  • Náhrdelník z bieleho 14kt zlata s čiernym briliantom
  • Náhrdelník z bieleho 14kt zlata s čiernym briliantom
  • XMAS Package

Moderný náhrdelník z bieleho 14kt zlata zdobí čierny diamant v briliantovom výbruse, ktorý je pevne zavesený na retiazke typu rolo. Náhrdelník sa skvele kombinuje s ďalšími šperkmi a príveskami na krk. Tip na darček, ktorý poteší všetky milovníčky krásnych šperkov.

Náhrdelník vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v Prahe a dodávame ho v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak).  Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

473.91 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0788072
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant čierny
Brus guľatý
Farba čierný
Úpravy Úprava farby
Priemer 4.5 mm
Váha 0.350 ct
Šířka 4.5 mm
Délka 420 mm
Váha 1.3 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.