MENU
  NOVINKA

  Náhrdelník zo žltého zlata so zeleným vltavínom

  • Náhrdelník zo žltého zlata so zeleným vltavínom
  • Náhrdelník zo žltého zlata so zeleným vltavínom
  • Náhrdelník zo žltého zlata so zeleným vltavínom
  • XMAS Package
  Náhrdelník zo žltého 14 kt zlata zdobí guľatý vltavín, ktorý je pevne zavesený na retiazke typu rolo dlhej 42 cm. Náhrdelník sa skvele kombinuje s ďalšími šperkmi a príveskami na krk. Tip na darček, ktorý poteší všetky milovníčky prírodných drahokamov.

  Náhrdelníky pre Vás vyrábame v našom ateliéri v Prahe a dodávame ich vrátane retiazky v dĺžke 42 cm. Ak požadujete inú dĺžku alebo iný typ retiazky, môžete to uviesť v objednávke. Šperk Vám doručíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti.

  Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

  300 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0788033
  Materiál Žlté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Vltavín
  Brus guľatý
  Průměr 4.5 mm
  Váha 0.300 ct
  Šířka 4.5 mm
  Délka 420 mm
  Váha 1.3 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.