MENU
NA SKLADE

Náramok s tanzanitmi

  • Náramok s tanzanitmi
  • Náramok s tanzanitmi
  • Náramok s tanzanitmi
  • XMAS Package

Flexi náramok vyrobený z bieleho 14 kt zlata zdobia dva tanzanity vo výbruse kvapky. Tieto obľúbené drahokamy nadobúdajú odtieňov búrkovo modrej až fialovej, ich tón určuje aj rôzny typ svetla. Flexi náramky sú obľúbené pre svoju pohodlnosť i univerzálnosť. Skvele sa kombinujú a hodia sa aj k hodinkám.

Náramok vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v srdci starej Prahy štandardne vo veľkostiach S (zodpovedá dĺžke 16 cm) a M (zodpovedá dĺžke 18 cm), za príplatok aj vo veľkosti L (zodpovedá dĺžke 20 cm). Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach náramkov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

1 082.61 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0610012
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Tanzanit
Pôvod prírodný
Brus kvapka
Šírka 4 mm
Výška 6 mm
Váha 0.9 ct
Váha 3.6 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.