MENU
    NA SKLADE

    Náušnice srdce z bieleho zlata

    • Náušnice srdce z bieleho zlata
    • Náušnice srdce z bieleho zlata
    • XMAS Package

    Jemné náušnice v tvare srdiečok s matným povrchom vyrobené z bieleho 14kt zlata. Matný povrch chráni náušnice pred viditeľnými škrabancami a náušnice si tak udržia svoju krásu po dlhé roky. Skvelý tip na darček pre mladé slečny. Tieto náušnice vďaka pohodlnému zapínaniu možno nosiť každý deň.

    Náušnice vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v srdci starej Prahy. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a zapínaní náušníc nájdete v našom sprievodcovi.

    Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

    235 € Vyžiadať na tovar
    KÓD k0161052
    Materiál Biele zlato
    Ryzost 14 kt 585/1000
    Povrch matovaný
    Drahokamy Bez kameňa
    Šířka 6.4 mm
    Výška 13 mm
    Váha 1.5 g

    Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

    Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.

    Náušnice presne pre vás

    Náušnice svojou variabilitou prekonajú všetky ostatné šperky. Minimalistické napichovačky, drobné detské náušničky, visiace náušnice s diamantmi či drahokamami aj veľké zlaté kruhy... Množstvu druhov náušníc zodpovedá aj pestrý výber typov zapínania. Každý šperk vytvárame tak, aby sa čo najpohodlnejšie nosil a dobre sedel. Radi však vyjdeme v ústrety vašim prianiam. Ak máte akúkoľvek požiadavku na úpravu vybraných náušníc, informujte nás o tom, prosím, v poznámke u objednávky alebo nás kontaktujte.

    Váhu šperku i jednotlivých drahokamov vždy uvádzame celkovo za obe náušnice.