MENU
NA SKLADE

Visiace náušnice tyčinky z bieleho zlata

  • Visiace náušnice tyčinky z bieleho zlata
  • Visiace náušnice tyčinky z bieleho zlata
  • Visiace náušnice tyčinky z bieleho zlata
  • Visiace náušnice tyčinky z bieleho zlata
  • XMAS Package

Náušnice zo 14k bieleho zlata tvoria dlhé, hladké tyčinky. Zaujmú čistými, rovnými líniami, ktoré pôsobia zároveň výrazne aj jemne. Vďaka minimalistickému dizajnu sa z nich môže stať obľúbený doplnok, ktorý rozhodne zaujme a pritiahne pozornosť.

Náušnice vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a zapínaní náušníc nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

517.39 € Vyžiadať na tovar
KÓD E0946002
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kameňa
Výška 65.00 mm
Váha 3.20 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.