MENU
NA SKLADE

Náušnice tyčinky z bieleho zlata

  • Náušnice tyčinky z bieleho zlata
  • Náušnice tyčinky z bieleho zlata
  • Náušnice tyčinky z bieleho zlata
  • XMAS Package

Minimalistické napichovacie náušnice zo 14k bieleho zlata s praktickým zapínaním na puzetu majú podobu krátkych rovných tyčiniek. Dajú sa nosiť ako klasické náušnice alebo s nimi ozdobiť ďalšie ušné dierky. Ideálny doplnok na každodenné nosenie a kombinovanie s ďalšími šperkmi.

Náušnice vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a zapínaní náušníc nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

169.57 € Vyžiadať na tovar
KÓD K0407012
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kameňa
Šírka 1.8 mm
Výška 7.4 mm
Váha 0.85 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.