MENU

  Náušnice so zeleným ametystom a lemon quartz

  • Náušnice so zeleným ametystom a lemon quartz
  • Náušnice so zeleným ametystom a lemon quartz
  • Náušnice so zeleným ametystom a lemon quartz
  • XMAS Package
  Elegantné náušnice z ružového 14 kt zlata zaujmú originálnou kombináciou jemných farieb. V obrube s medeným nádychom sú zasadené menej známe lemon quartz v tvare kvapky a zelené ametysty vo výbruse typu cushion.

  Náušnice pre Vás vyrábame ručne v našom ateliéri v Prahe. Náušnice Vám doručíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti.

  Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

  1 300 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0698014
  Materiál Ružové zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Lemon quartz
  Brus kvapka
  Šířka 8.0 mm
  Výška 12.0 mm
  Váha 7.0 ct
  Ametyst zelený
  Brus cushion
  Šířka 6 mm
  Výška 6 mm
  Váha 1.9 ct
  Váha 7.0 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.

  Náušnice presne pre vás

  Náušnice svojou variabilitou prekonajú všetky ostatné šperky. Minimalistické napichovačky, drobné detské náušničky, visiace náušnice s diamantmi či drahokamami aj veľké zlaté kruhy... Množstvu druhov náušníc zodpovedá aj pestrý výber typov zapínania. Každý šperk vytvárame tak, aby sa čo najpohodlnejšie nosil a dobre sedel. Radi však vyjdeme v ústrety vašim prianiam. Ak máte akúkoľvek požiadavku na úpravu vybraných náušníc, informujte nás o tom, prosím, v poznámke u objednávky alebo nás kontaktujte.

  Váhu šperku i jednotlivých drahokamov vždy uvádzame celkovo za obe náušnice.