MENU
NA SKLADE

Náušnice so zelenými diamantmi v bielom zlate

  • Náušnice so zelenými diamantmi v bielom zlate
  • Náušnice so zelenými diamantmi v bielom zlate
  • Náušnice so zelenými diamantmi v bielom zlate
  • Náušnice so zelenými diamantmi v bielom zlate
  • XMAS Package

Jednoduché puzetové napichovacie náušnice sú vyrobené z bieleho 14k zlata a ozdobené 4mm briliantmi v zelenej farbe. Zelené diamanty sú zábavnou alternatívou klasických čírych briliantov. Okrem skvelej brilancie zaujmú aj krásnou sýtou farbou. Dokonalý každodenný doplnok a tip na darček.

Náušnice vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a zapínaní náušníc nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

1 386.96 € Vyžiadať na tovar
KÓD K0370282
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant zelený
Pôvod prírodný
Výbrus guľatý
Čistota SI
Úpravy Úprava farby
Priemer 4.0 mm
Váha 0.500 ct
Váha 0.95 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.