MENU
NA SKLADE

Topásové náušnice v tvare srdca z bieleho zlata

  • Topásové náušnice v tvare srdca z bieleho zlata
  • Topásové náušnice v tvare srdca z bieleho zlata
  • Topásové náušnice v tvare srdca z bieleho zlata
  • Topásové náušnice v tvare srdca z bieleho zlata
  • Topásové náušnice v tvare srdca z bieleho zlata
  • XMAS Package

Napichovacie náušnice z bieleho 14k zlata zdobia nebeské topásy v odtieni Sky blue, ktoré sú vybrúsené do tvaru srdiečok. Tieto jemné, roztomilé náušnice sa hodia pre ženy všetkých vekových kategórií. Ako darček potešia mamičku i vnučku. Pozrite si aj ďalšie srdiečkové šperky z tejto série a vytvorte si vlastnú súpravu!

Náušnice vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a zapínaní náušníc nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

343.48 € Vyžiadať na tovar
KÓD K0730252
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Topás
Pôvod prírodný
Výbrus srdce
Šírka 5.0 mm
Výška 5.0 mm
Váha 1.100 ct
Šírka 5.0 mm
Váha 1.0 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.

Náušnice presne pre vás

Náušnice svojou variabilitou prekonajú všetky ostatné šperky. Minimalistické napichovačky, drobné detské náušničky, visiace náušnice s diamantmi či drahokamami aj veľké zlaté kruhy... Množstvu druhov náušníc zodpovedá aj pestrý výber typov zapínania. Každý šperk vytvárame tak, aby sa čo najpohodlnejšie nosil a dobre sedel. Radi však vyjdeme v ústrety vašim prianiam. Ak máte akúkoľvek požiadavku na úpravu vybraných náušníc, informujte nás o tom, prosím, v poznámke u objednávky alebo nás kontaktujte.

Váhu šperku i jednotlivých drahokamov vždy uvádzame celkovo za obe náušnice.