MENU
NA SKLADE

Prstienok s topásom v tvare srdca z bieleho 14 kt zlata

  • Prstienok s topásom v tvare srdca z bieleho 14 kt zlata
  • Prstienok s topásom v tvare srdca z bieleho 14 kt zlata
  • Prstienok s topásom v tvare srdca z bieleho 14 kt zlata
  • XMAS Package

Jednoduchý prstienok z bieleho 14 kt zlata je zdobený nebeským topásom v odtieni Sky blue, ktorý je vybrúsený do tvaru srdca. Skvele sa hodí ako romantický darček z lásky, poteší napríklad k narodeniu syna. Pristane mu to predovšetkým ako solitéru, prípadne v kombinácii s minimalistickými prsteňmi z bieleho zlata.

Prstene pre Vás vyrábame ručne vo všetkých bežných veľkostiach v našom ateliéri v Prahe. Veľkosť môžete uviesť v objednávke alebo ju upresniť neskôr, prípadná prvá úprava je bezplatná. Doprava zadarmo, darčeková krabička a certifikát pravosti sú samozrejmosťou.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

386.96 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0730212
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Topás
Brus srdce
Šírka 5.0 mm
Výška 5.0 mm
Váha 0.550 ct
Váha 1.6 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.