MENU

  Náušnice z bieleho zlata s tanzanitmi

  • Náušnice z bieleho zlata s tanzanitmi
  • Náušnice z bieleho zlata s tanzanitmi
  • Náušnice z bieleho zlata s tanzanitmi
  • XMAS Package

  Náušnice v tvare trojuholníkov v prevedení z bieleho 14 kt zlata. Každú náušnicu zdobí typicky modro-fialový tanzanit v neobvyklom výbruse trilión. Tento výbrus dodáva farebným drahokamom hĺbku a zvýrazňuje ich odtiene. Ide o zaujímavý šperk, ktorý poteší aj ako darček.

  Náušnice vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v srdci starej Prahy. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a zapínaní náušníc nájdete v našom sprievodcovi.

  Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

  561 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0329012
  Materiál Biele zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Tanzanit
  Brus trillion
  Průměr 5 mm
  Váha 0.75 ct
  Šířka 5 mm
  Výška 5 mm
  Váha 1.20 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.

  Náušnice presne pre vás

  Náušnice svojou variabilitou prekonajú všetky ostatné šperky. Minimalistické napichovačky, drobné detské náušničky, visiace náušnice s diamantmi či drahokamami aj veľké zlaté kruhy... Množstvu druhov náušníc zodpovedá aj pestrý výber typov zapínania. Každý šperk vytvárame tak, aby sa čo najpohodlnejšie nosil a dobre sedel. Radi však vyjdeme v ústrety vašim prianiam. Ak máte akúkoľvek požiadavku na úpravu vybraných náušníc, informujte nás o tom, prosím, v poznámke u objednávky alebo nás kontaktujte.

  Váhu šperku i jednotlivých drahokamov vždy uvádzame celkovo za obe náušnice.