MENU
NOVINKA NA SKLADE

Jedná perlová náušnica zo žltého zlata

  • Jedná perlová náušnica zo žltého zlata
  • Jedná perlová náušnica zo žltého zlata
  • Jedná perlová náušnica zo žltého zlata
  • XMAS Package

Drobná perlová náušnica zo žltého 14-karátového zlata vhodná najmä ako náušnica do vedľajšej ušnej dierky. Vďaka svojmu univerzálnemu dizajnu sa tento typ náušníc dobre kombinuje s inými šperkami.

Náušnice vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a zapínaní náušníc nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

63.04 € Vyžiadať na tovar
KÓD E6050003S
Materiál Žlté zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Perly sladkovodné
Tvar guľatý
Farba biela
Kvalita AAA
Priemer 3.0-3.5 mm
Váha 0.10 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.