MENU

  Prsteň z ružového zlata s ametystom

  • Prsteň z ružového zlata s ametystom
  • Prsteň z ružového zlata s ametystom
  • Prsteň z ružového zlata s ametystom
  • XMAS Package
  Zaujímavý prsteň zo 14 kt ružového zlata zdobený výrazným fialovým ametystom s priemerom 6 mm. Vďaka výbrusu typu cushion krásne vyniká jeho sýta farba. Skvelý tip na darček pre ženy s láskou k romantickým tónu a originálna voľba pre žiadosť o ruku.

  Prstene pre Vás vyrábame ručne vo všetkých bežných veľkostiach v našom ateliéri v Prahe. Veľkosť môžete uviesť v objednávke alebo ju upresniť neskôr, prípadná prvá úprava je bezplatná. Doprava zadarmo, darčeková krabička a certifikát pravosti sú samozrejmosťou.

  Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

  518 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0690044
  Materiál Ružové zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Ametyst fialový
  Brus cushion
  Šířka 6.0 mm
  Výška 6.0 mm
  Váha 0.90 ct
  Váha 2.35 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.