MENU

  Prsteň z ružového zlata so zeleným ametystom

  • Prsteň z ružového zlata so zeleným ametystom
  • Prsteň z ružového zlata so zeleným ametystom
  • Prsteň z ružového zlata so zeleným ametystom
  • XMAS Package

  Jedinečný prstienok z ružového 14 kt zlata zdobený jemne zeleným ametystom s priemerom 6 mm. Vďaka výbrusu typu cushion skvele vyniká jeho výnimočný odtieň. Krásny farebný doplnok pre ženy, ktoré chcú oživiť celkový dojem zo svojho outfitu.

  Prstene pre Vás vyrábame ručne vo všetkých bežných veľkostiach v našom ateliéri v Prahe. Veľkosť môžete uviesť v objednávke alebo ju upresniť neskôr, prípadná prvá úprava je bezplatná. Doprava zadarmo, darčeková krabička a certifikát pravosti sú samozrejmosťou.

  Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

  561 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0690024
  Materiál Ružové zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Ametyst zelený
  Brus cushion
  Šířka 6.0 mm
  Výška 6.0 mm
  Váha 0.90 ct
  Váha 2.35 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.