MENU
NA SKLADE

Moderný prstienok waves z bieleho zlata

  • Moderný prstienok waves z bieleho zlata
  • Moderný prstienok waves z bieleho zlata
  • Moderný prstienok waves z bieleho zlata
  • Moderný prstienok waves z bieleho zlata
  • XMAS Package

Minimalisticky prstienok tvarovaný do jemnej vlnky je vyrobený z bieleho 14k zlata. Jedná sa o moderný doplnok pre každý deň a hodí sa najmä pre vrstvenie viacerých prsteňov. Symbol vlny určite poteší srdce každej dobrodružnej cestovateľky či milovníčky oceánu.

Prsteň vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA. Prípadná prvá výmena veľkosti je do 60 dní bezplatná. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií ohľadom veľkostí a úprav prsteňov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

386.96 € Vyžiadať na tovar
KÓD K0771012
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kameňa
Šírka 2.0 mm
Váha 1.45 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.