MENU

Zaujímavý zlatý prsteň s granátom

  • Zaujímavý zlatý prsteň s granátom
  • Zaujímavý zlatý prsteň s granátom
  • Zaujímavý zlatý prsteň s granátom
  • Zaujímavý zlatý prsteň s granátom
  • XMAS Package

Zaujímavo tvarovaný prstienok zo 14k zlata s granátom. Luxusná farba žltého zlata v kombinácii so sýtou farbou granátu tvorí neprehliadnuteľný šperk. Tvar prstienka z neho robí neobvyklý ale veľmi ženský zásnubný prsteň či ideálny darček pre výnimočnú ženu.

Prsteň pre Vás vyrábame ručne vo všetkých bežných veľkostiach v našom ateliéri v Prahe. Veľkosť môžete uviesť v objednávke alebo ju upresniť neskôr, prípadná prvá úprava je do 60 dní bezplatná. Doprava zadarmo, elegantná krabička a certifikát pravosti sú samozrejmosťou. Viac informácií ohľadom veľkostí a úprav prsteňov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

278.26 € Vyžiadať na tovar
KÓD K0066143
Materiál Žlté zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Granát
Pôvod prírodný
Výbrus guľatý
Priemer 3.0 mm
Váha 0.130 ct
Váha 1.80 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.