MENU

Zlatý náhrdelník stužka s granátom

  • Zlatý náhrdelník stužka s granátom
  • Zlatý náhrdelník stužka s granátom
  • Zlatý náhrdelník stužka s granátom
  • Zlatý náhrdelník stužka s granátom
  • XMAS Package

Na retiazke zo 14k žltého zlata je voľne zavesený prívesok v podobe stužky, ktorá uchytáva temne červený granát v okrúhlom výbruse. Moderný, minimalistický dizajn a klasické, hrejivé farby náhrdelníka ocenia ženy všetkých vekových kategórií, najmä milovníčky výrazných drahokamov.

Náhrdelník je vyrobený ručne v ateliéri KLENOTA a dodávame ho vrátane retiazky z rovnakého kovu v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Ak požadujete inú dĺžku alebo typ retiazky, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.


Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

386.96 € Vyžiadať na tovar
KÓD N0066853
Materiál Žlté zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Granát
Pôvod prírodný
Výbrus guľatý
Priemer 3.00 mm
Váha 0.130 ct
Dĺžka 420.00 mm
Váha 1.25 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.