MENU
NA SKLADE

Pánsky prsteň v ružovom zlate

  • Pánsky prsteň v ružovom zlate
  • Pánsky prsteň v ružovom zlate
  • Pánsky prsteň v ružovom zlate
  • XMAS Package

Praktický a štýlový prsteň zo 14k zlata. Skvele sa hodí ako snubný prsteň pre neho, ale môže sa stať aj pekným darčekom pre priateľa či manžela.

Svadobné obrúčky vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v srdci starej Prahy. Rytiny vykonávame s ohľadom na šírku obrúčky, preto sa prosím informujte o možnostiach rytia priamo pre konkrétny model, radi vám poradíme. Prípadná prvá výmena veľkosti je do 60 dní bezplatná. Šperk vám doručíme zadarmo v elegantnej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií ohľadom veľkostí a úprav prsteňov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

647.83 € Vyžiadať na tovar
KÓD Y0438004L40
Materiál Ružové zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Povrch lesk
Profil plochý + polkruhové hrany
Drahokamy Bez kameňa
Šířka 4 mm
Váha 4.9 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.