MENU
  NA SKLADE

  Pánsky prsteň v ružovom zlate

  • Pánsky prsteň v ružovom zlate
  • Pánsky prsteň v ružovom zlate
  • Pánsky prsteň v ružovom zlate
  • XMAS Package
  Praktický a štýlový prsteň zo 14k zlata. Skvele sa hodí ako snubný prsteň pre neho, ale môže sa stať aj pekným darčekom pre priateľa či manžela.

  Prstene pre Vás vyrábame ručne vo všetkých bežných veľkostiach v našom ateliéri v Prahe. Veľkosť môžete uviesť v objednávke alebo ju upresniť neskôr, prípadná prvá úprava je bezplatná. Doprava zadarmo, darčeková krabička a certifikát pravosti sú samozrejmosťou.

  Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

  556 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0438024
  Materiál Ružové zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Bez kameňa
  Šířka 4 mm
  Váha 4.9 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.