MENU

Prsteň s guľôčkou z ružového zlata

  • Prsteň s guľôčkou z ružového zlata
  • Prsteň s guľôčkou z ružového zlata
  • Prsteň s guľôčkou z ružového zlata
  • XMAS Package

Moderný minimalistický prstienok vyrobený z ružového 14kt zlata. Zdobí ho jednoduchá gulička s priemerom 6 mm. Prsteň sa skvele kombinuje s ďalšími minimalistickými šperkmi a pristane mu aj vrstvenie. Vhodný je aj ako darček, poteší napríklad sestru alebo kamarátku.

Prstene pre Vás vyrábame ručne vo všetkých bežných veľkostiach v našom ateliéri v Prahe. Veľkosť môžete uviesť v objednávke alebo ju upresniť neskôr, prípadná prvá úprava je bezplatná. Doprava zadarmo, darčeková krabička a certifikát pravosti sú samozrejmosťou.

Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

234.78 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0576024
Materiál Ružové zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kameňa
Šířka 6 mm
Váha 1.80 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.