MENU
NA SKLADE

Náušnice z bieleho 14 kt zlata s topásmi

  • Náušnice z bieleho 14 kt zlata s topásmi
  • Náušnice z bieleho 14 kt zlata s topásmi
  • Náušnice z bieleho 14 kt zlata s topásmi
  • Náušnice z bieleho 14 kt zlata s topásmi
  • XMAS Package

Tenká stužka z bieleho 14 kt zlata jemne obtáča Swiss blue topás v okrúhlom briliantovom výbruse a vytvára tak žiarivý elegantný šperk. Minimalistický dizajn týchto patentových náušníc poteší každú ženu. Pozrite si aj ďalšie farebné varianty a ďalšie produkty z tohto radu.

Náušnice vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a zapínaní náušníc nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

517.39 € Vyžiadať na tovar
KÓD E0066402
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Topás
Pôvod prírodný
Výbrus guľatý
Priemer 3.0 mm
Váha 0.300 ct
Váha 2.00 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.