MENU
NA SKLADE

Prsteň z bieleho zlata s topásom

  • Prsteň z bieleho zlata s topásom
  • Prsteň z bieleho zlata s topásom
  • Prsteň z bieleho zlata s topásom
  • Prsteň z bieleho zlata s topásom
  • XMAS Package

Nadčasový prstienok vo veľmi obľúbenom dizajne zdobený modrým topásom osadeným do 14kt bieleho zlata. Perfektný tip na darček pre ženy, tento prsteň poteší aj pri zásnubách.

Prstene pre Vás vyrábame ručne vo všetkých bežných veľkostiach v našom ateliéri v Prahe. Veľkosť môžete uviesť v objednávke alebo ju upresniť neskôr, prípadná prvá úprava je bezplatná. Doprava zadarmo, darčeková krabička a certifikát pravosti sú samozrejmosťou.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

278.26 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0066072
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Topás
Brus guľatý
Priemer 3.0 mm
Váha 0.150 ct
Váha 1.80 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.