MENU
NA SKLADE

Prsteň z bieleho zlata s okrúhlym akvamarínom

  • Prsteň z bieleho zlata s okrúhlym akvamarínom
  • Prsteň z bieleho zlata s okrúhlym akvamarínom
  • Prsteň z bieleho zlata s okrúhlym akvamarínom
  • Prsteň z bieleho zlata s okrúhlym akvamarínom
  • XMAS Package

Jemný prstienok vo veľmi obľúbenom dizajne zdobený svetlučko modrým akvamarínom zasadeným do bieleho 14k zlata. Elegantný doplnok, krásny darček alebo zásnubný prsteň pre ženu s láskou k menej známym prírodným drahokamom.

Prsteň vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA. Prípadná prvá výmena veľkosti je do 60 dní bezplatná. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií ohľadom veľkostí a úprav prsteňov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

473.91 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0066152
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Akvamarín
Pôvod prírodný
Výbrus guľatý
Priemer 3.0 mm
Váha 0.100 ct
Váha 1.30 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.