MENU

Pečatný prsteň zo žltého zlata

  • Pečatný prsteň zo žltého zlata
  • Pečatný prsteň zo žltého zlata
  • Pečatný prsteň zo žltého zlata
  • XMAS Package

Moderné pečatný prsteň zo žltého 14 kt zlata s guľatou matovanou plôškou. Čisté línie a tvary v kombinácii s menej obvyklou farbou kovu tvoria jedinečný klenot, ktorý zaujme na prvý pohľad. Pečatné prstene sa nosia na malíčku a štandardne ich vyrábame do veľkosti 49. Ak máte záujem o väčšiu veľkosť, bude cena určená individuálne s ohľadom na množstvo použitého materiálu.

Prstene pre Vás vyrábame ručne vo všetkých bežných veľkostiach v našom ateliéri v Prahe. Veľkosť môžete uviesť v objednávke alebo ju upresniť neskôr, prípadná prvá úprava je bezplatná. Doprava zadarmo, darčeková krabička a certifikát pravosti sú samozrejmosťou.

Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

518 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0623013
Materiál Žlté zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kameňa
Váha 3.7 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.