MENU
NA SKLADE

Prsteň zo žltého zlata

  • Prsteň zo žltého zlata
  • Prsteň zo žltého zlata
  • Prsteň zo žltého zlata
  • XMAS Package

Jednoduchý prstienok zo žltého 14 kt zlata s lesklým povrchom sa skvele hodí na kombinovanie s inými prsteňmi. Vďaka svojmu minimalistickému prevedeniu môže byť tiež zaujímavou voľbou ako svadobná obrúčka. Ocenia ho najmä ženy, ktoré hľadajú praktický šperk na celý život.

Prstene pre Vás vyrábame ručne vo všetkých bežných veľkostiach v našom ateliéri v Prahe. Veľkosť môžete uviesť v objednávke alebo ju upresniť neskôr, prípadná prvá úprava je bezplatná. Doprava zadarmo, darčeková krabička a certifikát pravosti sú samozrejmosťou.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

130.00 € Vyžiadať na tovar
KÓD X0099003L10
Materiál Žlté zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kameňa
Šířka 1.0 mm
Váha 1.20 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.