MENU
  NA SKLADE

  Elegantný zlatý prsteň pre mužov

  • Elegantný zlatý prsteň pre mužov
  • Elegantný zlatý prsteň pre mužov
  • XMAS Package

  Nadčasový prsteň zo žltého 14 kt zlata. Hodí sa skvele ako pánska svadobná obrúčka. Zaujímavo spracovaný tvar hrán mu dodáva veľmi moderný nádych a zároveň z neho robí praktický šperk vhodný na každodenné nosenie.

  Svadobné obrúčky vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v srdci starej Prahy. Rytiny vykonávame s ohľadom na šírku obrúčky, preto sa prosím informujte o možnostiach rytia priamo pre konkrétny model, radi vám poradíme. Prípadná prvá výmena veľkosti je do 60 dní bezplatná. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií ohľadom veľkostí a úprav prsteňov nájdete v našom sprievodcovi.

  Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

  409 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0438013
  Materiál Žlté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Povrch lesk
  Profil plochý + polkruhové hrany
  Drahokamy Bez kameňa
  Šířka 3.0 mm
  Váha 2.8 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.