MENU
NA SKLADE

Pánsky prsteň zo žltého zlata

  • Pánsky prsteň zo žltého zlata
  • Pánsky prsteň zo žltého zlata
  • Pánsky prsteň zo žltého zlata
  • XMAS Package

Pánska svadobná obrúčka so šírkou 3 mm s hranatou obrúčkou zo žltého 14 kt zlata. Tento praktický svadobný prsteň má lesklú povrchovú úpravu a je vhodný pre mužov, ktorí nehľadajú okázalosť, ale oceňujú kvalitu bez zbytočných príkras.

Svadobné obrúčky vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v srdci starej Prahy. Rytiny vykonávame s ohľadom na šírku obrúčky, preto sa prosím informujte o možnostiach rytia priamo pre konkrétny model, radi vám poradíme. Prípadná prvá výmena veľkosti je do 60 dní bezplatná. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií ohľadom veľkostí a úprav prsteňov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

517.39 € Vyžiadať na tovar
KÓD Y0434003L30
Materiál Žlté zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Povrch lesk
Profil plochý
Šířka 3.0 mm
Váha 4.00 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.