MENU
  NA SKLADE

  Náramok z ružového zlata s kľúčikom

  • Náramok z ružového zlata s kľúčikom
  • Náramok z ružového zlata s kľúčikom
  • XMAS Package
  Minimalistický retiazkový náramok z ružového 14 kt zlata s variabilnou dĺžkou 16, 17 alebo 18 cm zdobí roztomilý mini prívesok v tvare kľúča. Drobný kľúčik v dĺžke 12,9 mm sa môže stať napríklad symbolom vstupu do novej životnej etapy. Tento náramok sa skvele hodí k vrstveniu a kombinovaniu s ďalšími šperkmi.

  Náramky pre Vás vyrábame v našom ateliéri v Prahe v štandardnej dĺžke 18 cm. Ak požadujete inú dĺžku alebo úpravu, môžete to uviesť v objednávke. Šperk Vám doručíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti.

  Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

  170 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0711024
  Materiál Ružové zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Bez kameňa
  Výška 12.9 mm
  Délka 18 mm
  Váha 1.15 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.