MENU

Luxusné napichovacie náušnice 2 ct z bieleho zlata

  • Luxusné napichovacie náušnice 2 ct z bieleho zlata
  • Luxusné napichovacie náušnice 2 ct z bieleho zlata
  • Luxusné napichovacie náušnice 2 ct z bieleho zlata
  • Luxusné napichovacie náušnice 2 ct z bieleho zlata
  • XMAS Package

Neprehliadnuteľné napichovacie náušnice z bieleho 14k zlata zdobia diamanty laboratórneho pôvodu v briliantovom výbruse o celkovej váhe 2 ct. Uchytenie kameňa do šiestich krapní vyzerá veľmi elegantne a navyše zaisťuje bezpečné uchytenie kameňa. Tieto náušnice sú dokonalým luxusným doplnkom pre všetky ženy.

Náušnice vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a zapínaní náušníc nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

4 343.48 € Vyžiadať na tovar
KÓD K0611282
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant lab grown
Pôvod laboratórny
Výbrus guľatý
Čistota VS
Farba G
Priemer 6.3 mm
Váha 2.00 ct
Váha 2.5 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.