MENU
NA SKLADE

Náušnice z bieleho 14k zlata s modrými diamantmi

  • Náušnice z bieleho 14k zlata s modrými diamantmi
  • Náušnice z bieleho 14k zlata s modrými diamantmi
  • Náušnice z bieleho 14k zlata s modrými diamantmi
  • XMAS Package

Žiarivé náušnice z bieleho 14k zlata ihneď upútajú pozornosť vďaka modrým diamantom v okrúhlom briliantovom výbruse. Elegantné uchytenie do šiestich krapní a nádherná sýta farba diamantov z týchto náušníc robia luxusný šperk, ktorý poteší aj ako darček. Pozrite si tiež ladiaci náhrdelník či ďalšie farebné varianty.

Náušnice vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a zapínaní náušníc nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

3 039.13 € Vyžiadať na tovar
KÓD E0611312
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant modrý
Pôvod prírodný
Výbrus guľatý
Čistota SI
Farba modrý
Úpravy Úprava farby
Priemer 5.0 mm
Váha 1.0 ct
Váha 1.40 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.