MENU
NA SKLADE

Pánska svadobná obrúčka z bieleho zlata s drážkou

  • Pánska svadobná obrúčka z bieleho zlata s drážkou
  • Pánska svadobná obrúčka z bieleho zlata s drážkou
  • Pánska svadobná obrúčka z bieleho zlata s drážkou
  • Pánska svadobná obrúčka z bieleho zlata s drážkou
  • XMAS Package

Elegantný pánsky prsteň s jemnou ručnou rytinou z bieleho 14k zlata. Tenká drážka lemujúca celý obvod prsteňa dodáva klasickej svadobnej obrúčke nový moderný vzhľad. Prsteň o šírke 4 mm je navyše veľmi pohodlný na každodenné nosenie a rýchlo si ho obľúbia aj muži, ktorí nie sú na šperky zvyknutí.

Prsteň vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA. Prípadná prvá výmena veľkosti je do 60 dní bezplatná. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií ohľadom veľkostí a úprav prsteňov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

560.87 € Vyžiadať na tovar
KÓD Y0900032L40
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Povrch lesk
Profil plochý
Drahokamy Bez kameňa
Šírka 4.0 mm
Váha 4.50 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.