MENU

Pieskovaný prsteň z bieleho zlata pre mužov

  • Pieskovaný prsteň z bieleho zlata pre mužov
  • Pieskovaný prsteň z bieleho zlata pre mužov
  • XMAS Package

Pánska svadobná obrúčka zo 14 kt bieleho zlata. Špeciálna povrchová úprava jej dodáva veľmi moderný vzhľad a vysokú odolnosť. Tento prsteň vydrží dlho krásny a nepoškriabe sa. Hodí sa preto hlavne pre praktického muža s aktívnym životným štýlom.

Svadobné obrúčky vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v srdci starej Prahy. Rytiny vykonávame s ohľadom na šírku obrúčky, preto sa prosím informujte o možnostiach rytia priamo pre konkrétny model, radi vám poradíme. Prípadná prvá výmena veľkosti je do 60 dní bezplatná. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií ohľadom veľkostí a úprav prsteňov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

561 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0435022
Materiál Biele zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Povrch pieskovaný
Profil polkruhový
Drahokamy Bez kameňa
Šířka 4.0 mm
Váha 4.2 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.