MENU
NOVINKA NA SKLADE

Zásnubný prsteň z bieleho 14k zlata s 0.5 ct diamantom

  • Zásnubný prsteň z bieleho 14k zlata s 0.5 ct diamantom
  • Zásnubný prsteň z bieleho 14k zlata s 0.5 ct diamantom
  • Zásnubný prsteň z bieleho 14k zlata s 0.5 ct diamantom
  • Zásnubný prsteň z bieleho 14k zlata s 0.5 ct diamantom
  • XMAS Package

Obdivujte dokonale spracované detaily v tomto zásnubnom prstienku z bieleho 14k zlata, do ktorého je osadený 0.5 ct diamant laboratórneho pôvodu v okrúhlom briliantovom výbruse. Tento jedinečne žiarivý drahokam je uchytený pomocou 4 zdobených krapní, ktoré dovoľujú vyniknúť kráse kameňa. Pozrite si aj ďalšie zásnubné prstene z kolekcie Le Grand.

Prsteň pre Vás vyrábame ručne vo všetkých bežných veľkostiach v našom ateliéri v Prahe. Veľkosť môžete uviesť v objednávke alebo ju upresniť neskôr, prípadná prvá úprava je do 60 dní bezplatná. Doprava zadarmo, elegantná krabička a certifikát pravosti sú samozrejmosťou. Viac informácií ohľadom veľkostí a úprav prsteňov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

2 126.09 € Vyžiadať na tovar
KÓD R0922752
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy LG diamant
Pôvod laboratórny
Výbrus guľatý
Čistota VS
Farba D
Priemer 5.0 mm
Váha 0.500 ct
Váha 2.6 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.