MENU
  NA SKLADE

  Prsteň zo žltého 14kt zlata s čiernym diamantom

  • Prsteň zo žltého 14kt zlata s čiernym diamantom
  • Prsteň zo žltého 14kt zlata s čiernym diamantom
  • XMAS Package

  Klasický zásnubný dizajn prsteňa zo žltého 14kt zlata zdobí diamant v čiernej farbe. Tento menej tradičný odtieň večného drahokamu poteší najmä obdivovateľky originálnych šperkov. Nebojte sa vybrať farebný diamant, skvele sa kombinuje s ďalšími šperkmi.

  Prsten vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v srdci starej Prahy. Prípadná prvá výmena veľkosti je do 60 dní bezplatná. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií ohľadom veľkostí a úprav prsteňov nájdete v našom sprievodcovi.

  Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

  692 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0169013
  Materiál Žlté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Diamant čierny
  Brus guľatý
  Barva čierna
  Úpravy Úprava farby
  Průměr 4.0 mm
  Váha 0.300 ct
  Váha 1.6 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.