MENU

Prsteň zo žltého zlata so žltým diamantom

  • Prsteň zo žltého zlata so žltým diamantom
  • Prsteň zo žltého zlata so žltým diamantom
  • Prsteň zo žltého zlata so žltým diamantom
  • Prsteň zo žltého zlata so žltým diamantom
  • XMAS Package

Nežný prstienok vyrobený zo žltého 14k zlata zdobí centrálne osadený žltý diamant v briliantovom výbruse. Farba tohto úchvatného drahokamu v žltom zlate skvele vyniká. Ide o netradičnú, elegantnú farebnú kombináciu, ktorá je vhodná aj pre zásnuby.

Prsteň vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA. Prípadná prvá výmena veľkosti je do 60 dní bezplatná. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií ohľadom veľkostí a úprav prsteňov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

604.35 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0066173
Materiál Žlté zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant žltý
Pôvod prírodný
Výbrus guľatý
Farba žltý
Úpravy Úprava farby
Priemer 3.0 mm
Váha 0.105 ct
Váha 1.30 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.