MENU

  Prsteň zo žltého zlata s čiernym diamantom

  • Prsteň zo žltého zlata s čiernym diamantom
  • Prsteň zo žltého zlata s čiernym diamantom
  • Prsteň zo žltého zlata s čiernym diamantom
  • Prsteň zo žltého zlata s čiernym diamantom
  • XMAS Package
  Zaujímavo tvarovaný prstienok zo žltého 14 kt zlata zdobí centrálny diamant v netradičnom čiernom prevedení. Prstienok vďaka kontrastným farbám na ruke vždy zaujme. Skvele sa hodí ako darček, poteší najmä dámy, ktoré preferujú výrazné farby.

  Prstene pre Vás vyrábame ručne vo všetkých bežných veľkostiach v našom ateliéri v Prahe. Veľkosť môžete uviesť v objednávke alebo ju upresniť neskôr, prípadná prvá úprava je bezplatná. Doprava zadarmo, darčeková krabička a certifikát pravosti sú samozrejmosťou.

  Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

  409 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0066023
  Materiál Žlté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Diamant čierny
  Brus guľatý
  Barva čierna
  Průměr 3.0 mm
  Váha 0.105 ct
  Váha 1.7 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.