MENU
NA SKLADE

Prsteň zo žltého zlata s modrým diamantom

  • Prsteň zo žltého zlata s modrým diamantom
  • Prsteň zo žltého zlata s modrým diamantom
  • Prsteň zo žltého zlata s modrým diamantom
  • Prsteň zo žltého zlata s modrým diamantom
  • XMAS Package

Klasický zásnubný prsteň zo žltého 14kt zlata predstavujeme v hravej variante s modrým diamantom. Tento nevšedný dizajn zásnubného prsteňa sa skvele hodí pre tých, ktorí chcú svojej vyvolenej pripraviť naozaj originálne prekvapenie. Nechajte sa inšpirovať aj ďalšími modelmi s farebným drahokamom.

Prsten vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v srdci starej Prahy. Prípadná prvá výmena veľkosti je do 60 dní bezplatná. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií ohľadom veľkostí a úprav prsteňov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

1 170 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0005023
Materiál Žlté zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant modrý
Brus guľatý
Čistota SI
Barva modrý
Úpravy Úprava farby
Průměr 4.0 mm
Váha 0.25 ct
Váha 2.7 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.