MENU

  Zlatý prsteň s čiernym diamantom

  • Zlatý prsteň s čiernym diamantom
  • Zlatý prsteň s čiernym diamantom
  • Zlatý prsteň s čiernym diamantom
  • Zlatý prsteň s čiernym diamantom
  • XMAS Package

  Zaujímavo tvarovaný prstienok z bieleho 14 kt zlata zdobí centrálny diamant v netradičnom čiernom prevedení. Prstienok vďaka kontrastným farbám na ruke vždy zaujme. Skvele sa hodí ako darček, poteší najmä dámy, ktoré preferujú monochromatické farby.

  Prsten vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v srdci starej Prahy. Prípadná prvá výmena veľkosti je do 60 dní bezplatná. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií ohľadom veľkostí a úprav prsteňov nájdete v našom sprievodcovi.

  Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

  409 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0066022
  Materiál Biele zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Diamant čierny
  Brus guľatý
  Barva čierna
  Průměr 3.0 mm
  Váha 0.125 ct
  Váha 1.7 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.