MENU

Zlatý prsteň s čiernym diamantom

  • Zlatý prsteň s čiernym diamantom
  • Zlatý prsteň s čiernym diamantom
  • Zlatý prsteň s čiernym diamantom
  • XMAS Package

Prstienok z bieleho 14 kt zlata s centrálne osadeným čiernym diamantom s priemerom 3 mm. Ten je uchytený pomocou štyroch jednoduchých krapní, ktoré nerušia krásu prsteňa. Klasický zásnubný dizajn v netradičnom prevedení poteší najmä milovníčky čiernej farby.

Prsten vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v srdci starej Prahy. Prípadná prvá výmena veľkosti je do 60 dní bezplatná. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií ohľadom veľkostí a úprav prsteňov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

431 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0118022
Materiál Biele zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant čierny
Brus guľatý
Čistota SI
Barva čierný
Úpravy Úprava farby
Průměr 3.0 mm
Váha 0.125 ct
Váha 1.4 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.