MENU

  Zlatý prsteň s čiernym diamantom

  • Zlatý prsteň s čiernym diamantom
  • Zlatý prsteň s čiernym diamantom
  • Zlatý prsteň s čiernym diamantom
  • XMAS Package
  Prstienok z bieleho 14k zlata s centrálne usadeným čiernym diamantom s priemerom 3 mm. Ten je uchytený pomocou štyroch jednoduchých krapen, ktoré neruší krásu prsteňa. Klasický zásnubný dizajn v netradičnom prevedení poteší najmä milovníčky čiernej farby.

  Prstene pre Vás vyrábame ručne vo všetkých bežných veľkostiach v našom ateliéri v Prahe. Veľkosť môžete uviesť v objednávke alebo ju upresniť neskôr, prípadná prvá úprava je bezplatná. Doprava zadarmo, darčeková krabička a certifikát pravosti sú samozrejmosťou.

  Dostupnosť: doba dodania je 2 až 3 týždne

  396 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0118022
  Materiál Biele zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Diamant čierny
  Brus guľatý
  Čistota SI
  Barva čierna
  Úpravy Úprava farby
  Průměr 3.0 mm
  Váha 0.13 ct
  Váha 1.90 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.