MENU

Zlatý prsteň so žltým diamantom

  • Zlatý prsteň so žltým diamantom
  • Zlatý prsteň so žltým diamantom
  • Zlatý prsteň so žltým diamantom
  • XMAS Package

Jednoduchý prstienok zo 14 kt zlata zdobený žltým briliantom vytvára dojem slnečnej žiary. Klasický dizajn z neho robí skvelú voľbu pre zásnuby aj darček k rôznym príležitostiam.

Prsten vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v srdci starej Prahy. Prípadná prvá výmena veľkosti je do 60 dní bezplatná. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií ohľadom veľkostí a úprav prsteňov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

995.65 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0384033
Materiál Žlté zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant žltý
Pôvod prírodný
Brus guľatý
Čistota SI
Farba žltý
Priemer 4.0 mm
Váha 0.250 ct
Váha 1.50 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.