MENU
  NA SKLADE

  Dvojitý náramok z bieleho zlata s topásom

  • Dvojitý náramok z bieleho zlata s topásom
  • XMAS Package
  Retiazkový náramok z bieleho 14 kt zlata zdobí drobný topás v guľatom výbruse. Perfektne sa hodí na kombinovanie a vrstvenie s ďalšími náramkami a šperkami, ale pristane mu to aj samostatne. Skvelý tip na darček pre najrôznejšie príležitosti.

  Náramky pre Vás vyrábame v našom ateliéri v Prahe v štandardnej dĺžke 18 cm. Ak požadujete inú dĺžku alebo úpravu, môžete to uviesť v objednávke. Šperk Vám doručíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti.

  Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

  279 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0687042
  Materiál Biele zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Topás
  Brus guľatý
  Průměr 3 mm
  Váha 1.0 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.