MENU

Náramok z bieleho zlata s topásom

  • Náramok z bieleho zlata s topásom
  • Náramok z bieleho zlata s topásom
  • Náramok z bieleho zlata s topásom
  • Náramok z bieleho zlata s topásom
  • XMAS Package

Minimalistický náramok vyrobený zo 14 kt bieleho zlata. Zdobí ho okrúhly svetlo modrý topás. Tento šperk ocenia najmä milovníčky jednoduchých doplnkov so zaujímavými detailmi.

Náramok vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v srdci starej Prahy v štandardnej dĺžke 18 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach náramkov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

234.78 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0073062
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Topás
Pôvod prírodný
Brus guľatý
Priemer 3.5 mm
Váha 0.2 ct
Délka 180 mm
Váha 1.05 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.