MENU
  NA SKLADE

  Náramok z bieleho zlata s topásom

  • Náramok z bieleho zlata s topásom
  • Náramok z bieleho zlata s topásom
  • Náramok z bieleho zlata s topásom
  • Náramok z bieleho zlata s topásom
  • XMAS Package

  Minimalistický náramok vyrobený zo 14 kt bieleho zlata. Zdobí ho okrúhly svetlo modrý topás. Tento šperk ocenia najmä milovníčky jednoduchých doplnkov so zaujímavými detailmi.

  Náramok vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v srdci starej Prahy v štandardnej dĺžke 18 cm. Ak požadujete inú dĺžku, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach náramkov nájdete v našom sprievodcovi.

  Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

  235 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0073062
  Materiál Biele zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Topás
  Brus guľatý
  Průměr 3.5 mm
  Váha 0.2 ct
  Délka 180 mm
  Váha 1.1 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.