MENU
  NOVINKA

  Tanzanitový náramok s perlami

  • Tanzanitový náramok s perlami
  • Tanzanitový náramok s perlami
  • XMAS Package
  Náramok z fasetovaných tanzanitov a perál zdobia jemné guľôčky zo 14 kt zlata. Fazetovanie dodáva tanzanitom trblietanie a prehlbuje ich farbu. V kombinácii s jemnými perlami vzniká výnimočný šperk, ktorý určite zaujme, ale je zároveň pohodlný pre každodenné nosenie.

  Náramky pre Vás vyrábame v našom ateliéri v Prahe v štandardnej dĺžke 18 cm. Ak požadujete inú dĺžku alebo úpravu, môžete to uviesť v objednávke. Šperk Vám doručíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti.

  Dostupnosť: doba dodania je 2 až 3 týždne

  356 € Vyžiadať na tovar
  KÓD g0802013
  Materiál Žlté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Tanzanit
  Průměr 3.0 - 3.5 mm
  Perly sladkovodné
  Tvar guľatý
  Průměr 3.5-4.5 mm
  Délka 180 mm
  Váha 3.2 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.