MENU
NA SKLADE

Náramok z čierneho spinelu s turmalínmi v zlate

  • Náramok z čierneho spinelu s turmalínmi v zlate
  • XMAS Package

Náramok z čierneho fasetovaného spinelu zdobia drobné guľôčky zo 14k zlata. Náramok predstavuje decentnú eleganciu a hodí sa ku každej príležitosti. Vďaka svojim menším rozmerom je mimoriadne pohodlný, napriek tomu zaujme.

Náramok vyrábame ručne z prírodných minerálov, ktoré ponúkajú pestrú škálu odtieňov i vlastností. Minerály starostlivo vyberáme a ručne navliekame, výsledkom je preto vždy farebne unikátny a neopakovateľný dizajn. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach náramkov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

213.04 € Vyžiadať na tovar
KÓD K8023873
Materiál Žlté zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Spinel
Pôvod prírodný
Farba čierný
Priemer 3.00 mm
Krištáľ
Pôvod prírodný
Priemer 4.00 mm
Dĺžka 180 mm
Váha 3.82 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.