MENU
NA SKLADE

Náramok s akvamarínom a žltým zlatom

  • Náramok s akvamarínom a žltým zlatom
  • Náramok s akvamarínom a žltým zlatom
  • Náramok s akvamarínom a žltým zlatom
  • Náramok s akvamarínom a žltým zlatom
  • XMAS Package

Netradičný náramok s akvamarínmi a jemnými guľôčkami zo 14k zlata. V tomto náramku z fasetovaných akvamarínov možno vidieť krásne farebné rozpätie týchto drahokamov - od tmavých až po nebesky modré. Jedná sa o originálny šperk, ktorý bude každý obdivovať.

Náramok vyrábame ručne z prírodných minerálov, ktoré ponúkajú pestrú škálu odtieňov i vlastností. Minerály starostlivo vyberáme a ručne navliekame, výsledkom je preto vždy farebne unikátny a neopakovateľný dizajn. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach náramkov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

430.43 € Vyžiadať na tovar
KÓD K8013803
Materiál Žlté zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Akvamarín
Pôvod prírodný
Priemer 4.5-4.9 mm
Dĺžka 180 mm
Váha 6.40 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.