MENU
  NOVINKA

  Náramok s akvamarínom a žltým zlatom

  • Náramok s akvamarínom a žltým zlatom
  • Náramok s akvamarínom a žltým zlatom
  • Náramok s akvamarínom a žltým zlatom
  • Náramok s akvamarínom a žltým zlatom
  • XMAS Package
  Netradičný náramok s akvamarínmi a jemnými guľôčkami zo 14 kt zlata. V tomto náramku z fasetovaných akvamarínov možno vidieť krásne farebné rozpätie týchto drahokamov - od tmavých až po nebesky modré. Jedná sa o originálny šperk, ktorý bude každý obdivovať.

  Náramky pre Vás vyrábame v našom ateliéri v Prahe v štandardnej dĺžke 18 cm. Ak požadujete inú dĺžku alebo úpravu, môžete to uviesť v objednávke. Šperk Vám doručíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti.

  Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

  409 € Vyžiadať na tovar
  KÓD g0702013
  Materiál Žlté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Akvamarín
  Průměr 4.6-4.9 mm
  Délka 180 mm
  Váha 6.1 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.