MENU
  NA SKLADE

  Náramok zo žltého zlata

  • Náramok zo žltého zlata
  • Náramok zo žltého zlata
  • Náramok zo žltého zlata
  • Náramok zo žltého zlata
  • XMAS Package
  Minimalistický flexi náramok vyrobený zo žltého 14 kt zlata. Tento šperk poteší všetky milovníčky súčasných trendov. Skvele sa hodí na kombinovanie viacerých náramkov. Radosť urobí napríklad ku okrúhlym narodeninám či k promócii.

  Náramky pre Vás vyrábame v našom ateliéri v Prahe v štandardnej dĺžke 18 cm. Ak požadujete inú dĺžku alebo úpravu, môžete to uviesť v objednávke. Šperk Vám doručíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti.

  Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

  692 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0578013
  Materiál Žlté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Bez kameňa
  Šířka 6 mm
  Váha 3.7 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.