MENU
  NOVINKA NA SKLADE

  Granátový náhrdelník zo žltého zlata

  • Granátový náhrdelník zo žltého zlata
  • Granátový náhrdelník zo žltého zlata
  • Granátový náhrdelník zo žltého zlata
  • Granátový náhrdelník zo žltého zlata
  • XMAS Package
  Náhrdelník z elegantných granátov zo 14 kt zlata. Tradičný český drahokam v netradičnej úprave - fazetovaní. Obrúsené granáty dopĺňajú zlaté guľôčky a náhrdelník tak získava elegantný dizajn. Hodí sa ako darček, radosť urobí napríklad mamičke alebo babičke.

  Náhrdelníky pre Vás vyrábame v našom ateliéri v Prahe a dodávame ich v dĺžke 42 cm. Ak požadujete inú dĺžku alebo iný typ retiazky, môžete to uviesť v objednávke. Šperk Vám doručíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti.

  Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

  387 € Vyžiadať na tovar
  KÓD g1001013
  Materiál Žlté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Granát
  Průměr 3.0-4.0 mm
  Perly Průměr 3.5-4.5 mm
  Délka 430 mm
  Váha 8.8 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.