MENU

  Náhrdelník zo žltého zlata so žltým briliantom

  • Náhrdelník zo žltého zlata so žltým briliantom
  • Náhrdelník zo žltého zlata so žltým briliantom
  • XMAS Package

  Retiazku zo žltého 14 kt zlata dopĺňa žiarivý prívesok s prírodne žltým diamantom v briliantovom výbruse. Žltý kameň pôsobí naozaj optimisticky a veselo, preto sa hodí najmä ako darček. Poteší všetky ženy, ktoré obdivujú originálne drahokamy.

  Náhrdelník vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v Prahe a dodávame ho v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Ak požadujete inú dĺžku alebo typ retiazky, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

  Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

  648 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0450183
  Materiál Žlté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Diamant žltý
  Brus guľatý
  Čistota SI
  Barva žltý
  Průměr 3.5 mm
  Váha 0.165 ct
  Délka 420 mm
  Váha 1.2 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.