MENU
NA SKLADE

Náhrdelník z bieleho zlata s tanzanitom

  • Náhrdelník z bieleho zlata s tanzanitom
  • Náhrdelník z bieleho zlata s tanzanitom
  • Náhrdelník z bieleho zlata s tanzanitom
  • XMAS Package

Na retiazke zo 14 kt zlata sa vyníma modrofialový tanzanit, menej známy, ale veľmi krásny drahokam. V tomto prívesku zaujme aj netradičným tvarom brúsu.

Náhrdelník vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v Prahe a dodávame ho v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Ak požadujete inú dĺžku alebo typ retiazky, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

692 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0358042
Materiál Biele zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Tanzanit
Brus kvapka
Šířka 5 mm
Výška 7 mm
Váha 0.600 ct
Váha 2.3 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.